Door Jonathan Sercu

Uitbreiding van ons team

Uitbreiding van ons team

Drukke tijden bij Crodeon. We hebben onlangs nog twee ontwikkelaars aangenomen om onze groei te versnellen. Elk van hen zal een sleutelrol spelen bij ons bedrijf, dus ze verdienen zeker een introductie.

Onze Cloud Developer Steven zal zich richten op het Crodeon Dashboard en onze third-party API's. Steven heeft ruime ervaring met devops en CI/CD. Bij Crodeon proberen we zoveel mogelijk operationele taken te automatiseren, dus deze ervaring komt goed van pas.

steven

Wouter, onze nieuwe Senior Embedded Software Engineer, zal verantwoordelijk zijn voor het ontwerpen van de architectuur van onze volgende generatie Crodeon Reporter, evenals voor softwareontwikkeling, testen en geautomatiseerde implementatie van nieuwe apparaten.

wouter

Helaas werden vanwege COVID de welkomstfeesten voor zowel Wouter als Steven uitgesteld. Het hele team van Crodeon werkt voornamelijk van thuis uit. Eens het virus overwonnen is, zullen de nodige feestelijkheden op ons hoofdkantoor plaatsvinden.

play-button